(097)749 17 27
Зворотній звінок

Підключення насосного обладнання

Насосна станція – зручна та функціональна річ, у якій є всі необхідні компоненти для водопостачання. У цьому полягає головна особливість, адже, крім насоса в станціях, є реле, фільтр, гідроакумулятор.

Підключення насосного обладнання можна виконувати у підвалі, підсобці або інших госп. приміщеннях. Команда компанії «Профі БУР» готова дешево зробити подібний тип робіт з урахуванням вимог замовника. Місце визначається з урахуванням зручності постачання води, гучності роботи самого насоса.

Щоб якісно виконати завдання, наші майстри проводять ряд операцій:

1. Зміцнюють насосне обладнання на основі.

2. Монтують необхідні елементи як фільтрів, клапанів тощо.

3. Прокладають трубопровід.

4. Підключіть пристрій до мережі.

Після монтажу виконується перевірка герметичності всіх стиків, проводиться тестування у вигляді запуску системи. Це потрібно для перевірки автоматики, регулювань та іншого.

Для клієнтів компанії «Профі БУР» завжди діють вигідні умови – знижки на придбання насосного обладнання, а консультації ми проводимо на безкоштовній основі. На придбані товари та послуги завжди надається гарантія, що дає додаткову впевненість у професіоналізмі команди. Звертайтесь до нас за телефоном (097)749 17 27, якщо потрібно замовити ефективне, недороге та якісне водопостачання на певному об’єкті.

Профі бур

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ САМЕ НАШУ КОМПАНИЮ

Безкоштовна консультація та прорахунок

Низькі та доступні ціни

Європейська якість

Більше 10 років на ринку

Працюємо для Вашого комфорту