(097)749 17 27
Зворотній звінок

Копка колодязів

Одним із найкращих методів для отримання чистої води на дачі або в будинку – копія колодязів. Особливо важливим є це питання для тих, у кого немає підключення до центрального водопостачання, але є бажання дешево замовити постійне джерело води до будинку. Самостійна робота в такому разі можлива, але без досвіду та певних знань краще одразу звернутися до професіоналів, якими є співробітники компанії «Профі БУР». Це дає можливість унеможливити безліч помилок, отримати демократичну ціну і навіть економію грошей і часу.

Наша компанія може виконати копію колодязя «під ключ» із вигідними умовами, є гарантія на послуги та обладнання, приємні знижки, акції. У майстрів багаторічний досвід у галузі організації колодязного постачання води, їх обслуговування та ремонту.

Якісно зробимо замовлення будь-якої складності, а замовник отримує ефективну подачу води на потрібну кількість людей, що проживають. Серед переваг колодязя слід виділити:

1. Немає потреби у суттєвому очищенні води, оскільки вона з відкритих джерел.

2. Швидке виконання робіт за рахунок відсутності гідротехнічних конструкцій або їх мінімальної вартості порівняно з бурінням свердловин.

3. Можливість монтажу автоматичної подачі води для підключення до будинку без зайвих зусиль.

4. За відсутності світла можна використовувати відро для отримання води.

Ціна копки колодязя нижча, ніж для свердловини, а роботи можна робити без документування, дозволів та інших погоджень, крім того, колодязі простіше у ремонті та обслуговуванні. «Профі БУР» допоможе дешево створити гідротехнічну споруду з якісним водопостачанням до домоволодіння.

Профі бур

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ САМЕ НАШУ КОМПАНИЮ

Безкоштовна консультація та прорахунок

Низькі та доступні ціни

Європейська якість

Більше 10 років на ринку

Працюємо для Вашого комфорту