(097)749 17 27
Зворотній звінок

Копка каналізацій

Компанія «Профі БУР» готова надати послуги з облаштування каналізації. До наших можливостей входить копія каналізацій, копання траншей, підготовка колодязів під каналізацію з використанням сучасної техніки. Ці фактори допомагають виконувати роботу якісно, професійно та дешево щодо інших підрядників.

Один із найважливіших етапів у забезпеченні комунікаціями є підготовчі роботи. Особливо якщо йдеться про каналізацію. Копка каналізацій проводиться після створення та прийняття проекту. Глибина кожної траншеї робиться із запасом, щоб отримати додаткову подушку із землі під труби. З її допомогою досягається необхідний ухил і захист самих труб від пошкоджень.

Ми надаємо гарантії на наші роботи, матеріали та пропонуємо вигідні ціни. Під час підготовки завжди враховуємо вид ґрунту, кількість людей, які проживатимуть на об’єкті, можливість під’їзду асенізатора та кількість місць зливу, враховуємо інші фактори.

Роботи виконуємо швидко, адже за плечима багаторічний досвід точно визначаємо водоносні жили. Чи готові запропонувати доставку кілець та інших елементів для облаштування, завжди знаємо, де копати, щоб отримати воду. Залежно від умов та місця роботи копія може бути виконана вручну або за допомогою додаткової техніки. «Профі БУР» зробить каналізацію будь-якої складності «під ключ» за короткий термін.

Профі бур

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ САМЕ НАШУ КОМПАНИЮ

Безкоштовна консультація та прорахунок

Низькі та доступні ціни

Європейська якість

Більше 10 років на ринку

Працюємо для Вашого комфорту