(097)749 17 27
Зворотній звінок

Наші
послуги

Компанія "Профі БУР" всі роботи виконує якісно та вчасно! Ціни на наші послуги доступні та максимально низькі. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що всі роботи проведуть спеціалісти своєї справи!

Знижки новим

клієнтам

Дорогі друзі та партнери! Поспішаємо повідомити, що ми розробили свою власну програму лояльності! Пропонуємо всім нашим новим клієнтам знижку! Відсоток знижки залежить від обсягів робіт та послуги, яку Ви у нас замовляєте! Але будьте впевнені, що кожен новий наш клієнт отримає індивідуальну вигідну пропозицію, чекаємо на Ваші дзвінки та звернення до нас!

Чому обирають нас

Бесплатная констультация
Низькі та доступні ціни
Європейська якість
Більше 10 років на ринку
Працюємо для Вашого комфорту

Не відкладайте на понеділок

ДЗВОНІТЬ ВЖЕ СЬОГОДНІ І ЗАВТРА МИ ПРИЇДЕМО ДО ВАС!

Компанія «Профі Бур» проводить буріння свердловин (Івківці), ціна підбирається персонально під кожен об’єкт та вимоги клієнта. Основне завдання компанії та команди – створити доступні послуги для отримання смачної та свіжої води в будинках, котеджах, на дачах чи квартирах, а також на промислових підприємствах. Ми цінуємо якість, оперативність та доступність ціни.
За великий період роботи на ринку було виконано не тільки буріння (Івківці). У цій сфері проводимо й низку інших робіт, над якими трудяться лише професіонали своєї справи. У нас може бути замовлена копиця колодязя (Івківці), чищення колодка (Івківці), копка каналізацій (Івківці), буріння свердловин (Черкаська область). У роботі використовуємо якісну, сучасну техніку, яка гарантує високу продуктивність та мінімальні терміни виконання замовлень, без втрати якості.
Уточнюючи, скільки пробуритиме свердловину (Івківці), ціна завжди залежить від типу води, яку хоче клієнт. Для артезіанської вартість послуг буде вищою, бо глибина буріння більше і потрібно більше ресурсів, але таку воду можна пити і не переживати за свердловину довгі роки.
Буріння свердловин (Івківці) за допомогою компанії «Профі Бур» завжди доповнюється з урахуванням низки факторів:
1. Вид ґрунту.
2. Глибина вод дільниці.
3. Наявність комунікацій під землею.
До початку робіт виконуємо точні виміри, розрахунки, фахівці роблять оцінку місцевості,
аналізуючи карту залягання вод та план ділянки. Це допомагає підібрати найкраще місце під
свердловину на воду.